+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Тернопіль | (Тернопільська область) 1039++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Тернопіль - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Тернопіль без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Тернопіль. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Тернопіль вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Шукали доставку квітів у Тернополі? Файне місто завжди могло гордитись прекрасними красунями, які живуть у ньому. Вони справжні українки. Вони справжні принцеси і королеви. Вони варті того, щоб отримати квіти не лише на день народження чи іменини, 8 березня чи 14 лютого. Вони заслуговують на квіткову феєрію кожного дня! Продумана доставка квітів Тернопіль дозволить влаштувати справжній сюрприз представницям прекрасної статі, які проживають або знаходяться в Тернополі на даний момент. Курєр завжди готовий показати свою спритність і швидко доставить букет прямо в руки! В асортименті можете розглянути безліч варіантів букета для коханої, мами, рідних і близьких, подруг і знайомих, які заслуговують отримати квіти у цей день. Не варто хвилюватись, що доставка квітів в Тернополі змусить на себе довго чекати. Насправді одразу після здійснення замовлення працівники компанії влаштовують ланцюгову реакцію, останньою ланкою якої є оперативний виїзд курєра на місце вручення квітів. Повірте, доставка букетів в Тернополі ще ніколи не була настільки продуманою і швидкою. Жодна пелюстка не впаде із квітів букету! Пропонуємо Вам замовити квіти по Тернополю у професіоналів, які можуть запропонувати квіткові композиції від майстерів своєї справи. Флористи створять справжні дива із квітів, а ми доставимо їх тим, на кого вкажете Ви. Забудьте про довготривалі пошуки служби доставки квітів. Замовте квіти у тих, хто зможе доставити їх просто в руки за короткий термін часу і чудово орієнтується на вулицях міста!

Доставку квітів Тернопіль - (Тернопільська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»